| Označení: | ARK3740 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 117 Kč 130Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x15x7 cm
Keramický perníkový stromek s hvězdou na špici vypadá jako opravdová vánoční lahůdka. Hnědý povrch s bílou polevou zdobí roztomilá srdíčka, sněhové vločky a panáčci, což mu dodává pohádkový vzhled. Skvělá dekorace, která přinese kouzlo Vánoc do každého prostoru.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 140.0000 kg |
| Hmotnost | 140.0000 kg |
| Rozměry | 7x15x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Druh | Strom |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 32.0000 |
| Barva | Hnědá |
9x11x8 cm