| Označení: | ARK3733 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x13x11 cm
Aroma lampa, která vypadá jako vytvořená z perníku a ozdobena bílou sladkou polevou, bude perfektní dekorací pro období Vánoc. Je ozdobena zimními motivy, jako jsou vločky, zasněžené stromky a domeček. Umožňuje po zapálení svíčky provonět váš prostor, a navíc vytvořit dokonalý světelný efekt pronikajícími paprsky skrze okénka.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 340.0000 kg |
| Hmotnost | 340.0000 kg |
| Rozměry | 11x13x11 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Hnědá |
9x11x8 cm