| Označení: | ARK3735 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 135 Kč 150Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x11x8 cm
Nádherné svícny v mixu 2 druhů, které vypadají, jako by byly vyrobené z perníku a ozdobené sladkou bílou polevou, budou skvělou volbou pro vánoční výzdobu. Mají kalíšky rozměrem vhodné pro vložení čajových svíček. Jeden je ozdoben dvěma stromečky a druhý domečkem a stromečkem. Ozdobíte si tak snadno a rychle poličky i stoly, čímž navodíte tu pravou sváteční atmosféru.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Rozměry | 9x11x8 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Hnědá |