| Označení: | ARK3742 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x7x4 cm
Závěsný vánoční zvoneček ve tvaru anděla vypadá jako sladká perníková pochoutka. Jeho červená „poleva“ s jemnými bílými ornamenty dodává dekoraci slavnostní a hravý vzhled. Perfektní doplněk na vánoční stromek nebo jako doplněk sváteční výzdoby v interiéru.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Rozměry | 5x7x4 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Zvonek |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 8.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 64.0000 |
| Barva | Hnědá |
9x11x8 cm