| Označení: | ARK3745 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 214 Kč 238Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x17x9 cm
Perníkový anděl s LED osvětlením vypadá jako mistrovské dílo šikovného cukráře. Hnědý povrch s bílou polevou dodává dekoraci autentický vzhled sladké dobroty. Na těle anděla najdete ozdobné domečky a po rozsvícení se světlo krásně rozprostře skrze okénka a další otvory, čímž vytvoří kouzelnou vánoční atmosféru.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 320.0000 kg |
| Hmotnost | 320.0000 kg |
| Rozměry | 12x17x9 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 17.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Druh | Anděl |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet baterií | 3.0000 |
| Typ baterie | LR44 |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Hnědá |
9x11x8 cm