| Označení: | PER016 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 124 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x10x2 cm
Závěsné perníkové dekorace v podobě stromku, sněhové vločky a zvonku, budou skvělou volbou pro vánoční výzdobu. Jsou sice vyrobené z polyresinu, ale vypadají skutečně jako by je upekl a vyzdobil sám mistr cukrář. Kombinace hnědé barvy s bílou, zelenou a růžovou polevou je prostě kouzelná. Jedná se o mix 3 druhů, ale cena uvedená na hlavičce produktu je za jednu ozdobu.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Rozměry | 9x10x2 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Mix ozdob |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Růžová |