| Označení: | UK-059 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 22 Kč 24Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x62x10 cm
Eukalyptové umělé větvičky jsou věrnými kopiemi svých přírodních předloh, jsou ideálním doplňkem do květinových vazeb a aranží. Každá větévka je bohatě opatřena drobnými kulatými lístky, které tvarem i barvou dobře kontrastují s květy nebo ostatní zelení.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Rozměry | 20x62x10 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 62.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 48.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 576.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Eukalyptus |