| Označení: | KU4310 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x49x11 cm
Zahalte svůj domov naplno do vánoční atmosféry díky umělé větvičce s jehličím a šiškami. Hodí se perfektně jako doplněk pro výzdobu, která dodá vašemu prostoru příjemnější vzhled. Své zvolené místo ozdobíte jednoduše a elegantně, přičemž zachováte tradiční vánoční atmosféru. Větvička svým tvarem a univerzálností nabízí nepřeberné množství variant použití a je jen na vaší fantazii, jak s ní naložit. Nespornou výhodou také je, že jí můžete opakovaně používat ve stejné kráse a nikdy vám neuvadne a neopadá. Je to jednoduchý způsob, jak vnést do vašeho domova příjemné sváteční prostředí a vytvořit zázemí pro vaše vánoční oslavy a rodinná setkání.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 72.0000 kg |
| Rozměry | 30x49x11 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 49.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Smrk |