| Označení: | UKB203 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 214 Kč 238Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x40x20 cm
Umělá větev s jehličím a šiškami přináší kouzlo zimní přírody přímo k vám domů. Zelené větvičky s jemným stříbrným zdobením a drobnými šiškami věrně napodobují jehličnan, připomínající borovici, a přitom vám nikdy neopadá. Ideální pro trvanlivou vánoční výzdobu, ať už ji umístíte samostatně do vázy, nebo využijete jako součást komplexnějších sváteční aranží.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 200.0000 kg |
| Hmotnost | 200.0000 kg |
| Rozměry | 25x40x20 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Hmotnost - netto | 0.1890 kg |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Modřín |