| Označení: | SG8039 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x45x10 cm
Osvěžte své vánoční zdobení s naší trvanlivou umělou větvičkou smrku v živé zelené barvě která slouží jako perfektní základ pro vaše kreativní nápady. Nikdy neopadá a je navržena tak, aby si stále zachovávala svůj čerstvý a autentický vzhled. S touto větvičkou se nemusíte bát, že se rozpadne nebo ztratí ze své krásy, což vám umožňuje vytvářet úchvatné vánoční výzdoby i v příštích mnoha letech.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Rozměry | 20x45x10 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 45.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 192.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Smrk |