| Označení: | SG8035 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x60x15 cm
Oživte své vánoční zdobení s naší trvanlivou umělou, jemné "omrznutou", větvičkou smrku v živé zelené barvě, která slouží jako perfektní základ pro vaše kreativní nápady. Nikdy neopadá a je navržena tak, aby si stále zachovávala svůj čerstvý a autentický vzhled. S touto větvičkou se nemusíte bát, že se rozpadne nebo ztratí ze své krásy, což vám umožňuje vytvářet úchvatné vánoční výzdoby i v příštích mnoha letech.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 75.0000 kg |
| Hmotnost | 75.0000 kg |
| Rozměry | 25x60x15 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 60.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Smrk |