| Označení: | UKH023 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 76 Kč 84Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x85x20 cm
Umělá větev smrku s jemným zeleným jehličím vypadá jako živá, což jí dodává přirozený a autentický vzhled. Skvěle poslouží jako přízdoba pro vánoční aranžování, ale díky své univerzálnosti ji můžete využít i po celý rok pro různé dekorace. Větev nikdy neopadá, takže bude vaší ozdobou dlouhá léta.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Rozměry | 20x85x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 85.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 192.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Smrk |