| Označení: | VP2030 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x60x10 cm
Větvička s jehličím se výborně hodí do vázy nebo truhlíku jako dekorace. S touto větvičkou s vánočním nádechem se budete na chladné roční období těšit každý den více a více.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 20x60x10 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 60.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 120.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Borovice |