| Označení: | UKK402 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 214 Kč 238Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
22x62x10 cm
Umělá větev borovice se šiškami a zasněžením přináší do vašeho interiéru pravý zimní nádech. Její přirozený vzhled a zasněžené detaily vytvoří dokonalou vánoční atmosféru, která oživí každý kout vašeho domova.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 140.0000 kg |
| Hmotnost | 140.0000 kg |
| Rozměry | 22x62x10 cm |
| Šířka | 22.0000 cm |
| Výška | 62.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 8.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Borovice |