| Označení: | UKH028 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x50x15 cm
Umělá větev borovice se šiškou, která věrně napodobuje živé jehličí v přirozených zelených odstínech. Díky detailnímu zpracování působí velmi realisticky a nikdy neopadá. Skvělá jako přízdoba do vánočních aranžmá, věnců či dalších dekorací.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 90.0000 kg |
| Hmotnost | 90.0000 kg |
| Rozměry | 25x50x15 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 50.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Borovice |