| Označení: | DR-035 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 232 Kč 258Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x12x9 cm
Využijte výhody funkčního doplňku do domácnosti v podobě krabičky na papírové kapesníčky z bambusu. tento box nejenže udržuje vaše kapesníčky v pořádku a připravené k použití, ale také přináší do vašeho prostoru přírodní eleganci. S odklopnou vrchní částí je vložení nového balení kapesníčků snadné a rychlé. Jakmile jsou uvnitř, horní otvor vám umožní elegantně a pohodlně vytahovat jednotlivé kusy podle potřeby. Tato inteligentní konstrukce nejenže usnadňuje jejich užívání, ale také je chrání před prachem a nečistotami. Design krabičky spojuje moderní funkci s přírodní estetikou bambusu. Dřevěný povrch celkově vytváří příjemný vizuální dojem a přispívá k lepší atmosféře v interiéru.
| Materiál | Bambus |
| Hmotnost | 1.0000 kg |
| Hmotnost | 1.0000 kg |
| Rozměry | 24x12x9 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 0.4500 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 50x27x50 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Přírodní |