| Označení: | DR-036 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 214 Kč 238Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x34x17 cm
Ve stojanu z bambusu, budou i obyčejné papírové role, vypadat vkusně.
| Materiál | Bambus |
| Hmotnost | 0.0000 kg |
| Hmotnost | 0.0000 kg |
| Rozměry | 17x34x17 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 34.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Karton1 | 54,5x38x53 |
| Barva | Přírodní |