| Označení: | DR-033 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 717 Kč 797Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
41x28x17 cm
U vás doma nesmí chybět tento praktický a stylový box na pečivo z přírodního bambusu, který jej dokáže skvěle ochránit a uchovat čerstvé delší dobu. Bambus je nejen známý svou udržitelností, ale také odolností vůči vlhkosti, což z něj činí ideální materiál i pro uchovávání potravin. Tento prostorný box nabízí dostatek místa pro uložení bochníku chleba, kupy rohlíků či housek, vše pohodlně na jednom místě. Dvířka s inovativním otevíráním ve směru dolu a nahoru umožňují snadný přístup k obsahu. Tento bambusový box na pečivo není pouze praktickým doplňkem do vaší kuchyně, ale také esteticky působivým prvkem, který dodá vašemu interiéru přírodní šarm.
| Materiál | Bambus |
| Hmotnost | 2000.0000 kg |
| Hmotnost | 2000.0000 kg |
| Rozměry | 41x28x17 cm |
| Šířka | 41.0000 cm |
| Výška | 28.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 2.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 2.0000 kg |
| Karton1 | 53x52x43 |
| Barva | Přírodní |