| Označení: | DR-041 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
50x30x22 cm
Elegantní a praktický doplněk do vaší domácnosti v podobě podnosu s nožičkami z přírodního bambusu, se vám bude rozhodně hodit. Do vaší kuchyně či jídelny přinese nejen estetický prvek, ale i praktické vlastnosti. Skládácí nožičky zajišťují stabilitu podnosu, což umožňuje pohodlnější servírování jídel nebo prezentaci lahodných dezertů a občerstvení. Díky speciální úpravě je jeho povrch hladký a odolný, což usnadňuje jeho čištění a udržování v perfektním stavu. Můžete ho využívat nejen při různých příležitostech a oslavách, ale také jako dekorativní prvek ve vašem interiéru. Nechte se okouzlit spojením přírodní krásy bambusu s praktičností tohoto podnosu, který zpříjemní vaše každodenní chvíle strávené s rodinou a přáteli.
| Materiál | Bambus |
| Hmotnost | 1500.0000 kg |
| Hmotnost | 1500.0000 kg |
| Rozměry | 50x30x22 cm |
| Šířka | 50.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 22.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 1.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 2.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 50,5x31x33,5 |
| Počet kusů v kartonu | 5.0000 |
| Barva | Přírodní |