| Označení: | DR-034 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
31x5x43 cm
S pořadačem z bambusu, budou příbory v kuchyni vždy na svém místě.
| Materiál | Bambus |
| Hmotnost | 1.0000 kg |
| Hmotnost | 1.0000 kg |
| Rozměry | 31x5x43 cm |
| Šířka | 31.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 43.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 1.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 58x33x45 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Přírodní |