| Označení: | DR-040 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 321 Kč 357Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
35x30x34 cm
Pokud jste milovníky vín, rozhodně oceníte výhody tohoto bambusového stojanu. Jeho velkou devízou je, že i do malého prostoru jste schopni naskládat velké množství lahví. Při pohledu na zaplněný stojan nejrůznějšími značkami vín, srdce zaplesá každému, bez ohledu na to, zda je zkušený vinař, nebo pouze jeho konzument. Obohaťte svůj sklep, komoru, či jiný vhodný prostor o vinařský koutek, ze kterého budete mít potěšení a užitek současně.
| Materiál | Bambus |
| Hmotnost | 800.0000 kg |
| Rozměry | 35x30x34 cm |
| Šířka | 35.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 34.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 1.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 51x32x35 |
| Počet kusů v kartonu | 10.0000 |
| Barva | Hnědá |