| Označení: | DR-037 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15.5x9x8 cm
Ubrousky jsou nutností ke správnému stolování, v bambusovém stojanu budou i krásně vypadat.
| Materiál | Bambus |
| Hmotnost | 350.0000 kg |
| Rozměry | 15.5x9x8 cm |
| Šířka | 15.5000 cm |
| Výška | 9.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Přírodní |