| Označení: | DR-042 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 303 Kč 337Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x14x13 cm
Pořiďte si domů dokonalého pomocníka pro uspořádání vašeho stolu v podobě odkladače na příbory z bambusu. S oddělenými přihrádkami nabízí efektivní uspořádání vašich příborů, ať už jde o vidličky, nože, lžíce či vařečky a další. Každý příbor má své dané místo, což zamezí jeho poztrácení, a také tím snáz udržíte celkový pořádek na stole nebo lince. Díky praktickému uchu ho lze snadno přenášet a umístit ho z místa na místo podle vašich potřeb. Barva přírodního bambusového dřeva dodává vašemu interiéru teplý a příjemný akcent. Vaše stolování tak bude ještě příjemnější a uspořádanější událostí, než dosud bylo.
| Materiál | Bambus |
| Hmotnost | 1.0000 kg |
| Hmotnost | 1.0000 kg |
| Rozměry | 20x14x13 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 14.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 1.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 32,5x24x28 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Přírodní |