| Označení: | SG6051 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
28x20x8 cm
Vzhled rostliny je velmi autentický, avypadá, jako by na sobě měl jemnou vrstvu námrazy. Okouzlí jako samostatná ozdoba, ale vhodná je zejména pro kombinaci s ostatními květinami či přízdobami.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 128.0000 kg |
| Rozměry | 28x20x8 cm |
| Šířka | 28.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Túje |