| Označení: | BTO1099 ANT-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x6x13 cm
Tento šedý obal na květiny ve tvaru srdce je ideální volbou pro pietní prostory. Vyrobený z odolného betonu, dodává důstojnost a klid do vzpomínkových míst. Skvělý pro umístění květin a jako symbol lásky a úcty k vašim blízkým.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 485.0000 kg |
| Hmotnost | 485.0000 kg |
| Rozměry | 15x6x13 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 3.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 18.0000 |
| Barva | Šedá |