| Označení: | BTO1092 GREY-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 321 Kč 357Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
27x6x27 cm
Tento nízký betonový obal na květiny ve tvaru srdce v šedé barvě je navržen pro pietní a vzpomínková místa. Díky svému trvanlivému a odolnému materiálu je vhodný pro venkovní použití, kde dodá prostoru důstojnost a jemnou symboliku.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 1660.0000 kg |
| Hmotnost | 1660.0000 kg |
| Rozměry | 27x6x27 cm |
| Šířka | 27.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 27.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Šedá |