| Označení: | BTO1093 GREY-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 196 Kč 218Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x7x18 cm
Světle šedý betonový obal na květiny ve tvaru srdce je ideální pro pietní účely. Díky svému pevnému a odolnému materiálu vydrží i venkovní podmínky a jemně podtrhne atmosféru vzpomínkových míst.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 780.0000 kg |
| Hmotnost | 780.0000 kg |
| Rozměry | 18x7x18 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 3.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Šedá |