| Označení: | BTO1094 ANT-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x7x17 cm
Tento šedý betonový obal na květiny s reliéfem květů růží ve tvaru srdce je elegantní volbou pro pietní prostory. Odolný materiál a jemný květinový motiv vytvářejí důstojnou atmosféru, která podporuje klidné vzpomínání a úctu k blízkým.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 917.0000 kg |
| Hmotnost | 917.0000 kg |
| Rozměry | 17x7x17 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 3.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Šedá |