| Označení: | BTO1094 ANT-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 483 Kč 537Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x8x25 cm
Tento šedý betonový obal na květiny s reliéfem květů růží ve tvaru srdce je elegantní volbou pro pietní prostory. Odolný materiál a jemný květinový motiv vytvářejí důstojnou atmosféru, která podporuje klidné vzpomínání a úctu k blízkým.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 2330.0000 kg |
| Hmotnost | 2330.0000 kg |
| Rozměry | 25x8x25 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Šedá |