| Označení: | BTO1098 GREY-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x7x16 cm
Tento světle šedý obal na květiny ve tvaru srdce, zdobený reliéfem růže na boku, je navržen jako pietní dekorace. Vyrobený z odolného betonu, přináší klidnou a důstojnou atmosféru do vzpomínkových prostor a zahrad. Ideální pro umístění květin a jako symbol lásky a úcty.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 630.0000 kg |
| Hmotnost | 630.0000 kg |
| Rozměry | 19x7x16 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 3.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Šedá |