| Označení: | BTO1094 ANT-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
21x8x21 cm
Tento šedý betonový obal na květiny s reliéfem květů růží ve tvaru srdce je elegantní volbou pro pietní prostory. Odolný materiál a jemný květinový motiv vytvářejí důstojnou atmosféru, která podporuje klidné vzpomínání a úctu k blízkým.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 1625.0000 kg |
| Hmotnost | 1625.0000 kg |
| Rozměry | 21x8x21 cm |
| Šířka | 21.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 21.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Šedá |