| Označení: | BTO1098 ANT-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x9x21 cm
Tento obal na květiny ve tvaru srdce, zdobený reliéfem růže na boku, je navržen jako pietní dekorace. Vyrobený z odolného betonu, přináší klidnou a důstojnou atmosféru do vzpomínkových prostor a zahrad. Ideální pro umístění květin a jako symbol lásky a úcty.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 1330.0000 kg |
| Hmotnost | 1330.0000 kg |
| Rozměry | 24x9x21 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 9.0000 cm |
| Hloubka | 21.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Šedá |