| Označení: | ALA3446 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 591 Kč 657Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
21x37x20 cm
Šedá kočka z magnesia poslouží jako netradiční obal na květiny, který nádherně oživí zahradu či terasu. Díky jemným barevným kamínkům působí hravě a stylově, čímž přidá vašim rostlinám originální rámec. Perfektní doplněk, který vnese do prostoru přátelskou atmosféru a zaujme na první pohled.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 2250.0000 kg |
| Rozměry | 21x37x20 cm |
| Šířka | 21.0000 cm |
| Výška | 37.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Šedá |