| Označení: | ALA3452 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 627 Kč 697Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
28x31x22 cm
Obal na květiny ve tvaru žáby z magnesia upoutá pozornost díky barevným kamínkům a velkým očím, které dodávají dekoraci hravý a zábavný vzhled. Skvěle poslouží jako originální základ pro vaše oblíbené rostliny a oživí každé venkovní i domácí prostředí.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 2250.0000 kg |
| Rozměry | 28x31x22 cm |
| Šířka | 28.0000 cm |
| Výška | 31.0000 cm |
| Hloubka | 22.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Barva | Šedá |