| Označení: | ALA3457 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 537 Kč 597Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x34x15 cm
Tato dekorační figurka představuje roztomilého skřítka vyrobeného z magneziové keramiky. Jeho bílé vousy a špičatá šedá čepice imitující kámen s ozdobnými barevnými oblázky dodávají postavičce jedinečný a hravý vzhled. V jedné ruce drží lopatku a v druhé lucernu, jako by se zrovna chystal fárat v dolech. Lucerna je uzpůsobena pro vložení svíčky, čímž získáte možnost docílit neodolatelného světelného efektu. Jediným viditelným prvkem z obličeje je jeho nos, což dodává této figurce humorný a tajemný výraz. Tato postavička skřítka je nádherným doplňkem pro vaši zahradu, terasu nebo interiér a určitě přiláká pozornost všech, kdo ji uvidí.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 1300.0000 kg |
| Hmotnost | 1300.0000 kg |
| Rozměry | 24x34x15 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 34.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Druh | Skřítek |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Na svíčku |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Vícebarevná |