| Označení: | ALA3456 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 393 Kč 437Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x33x14 cm
Tato dekorační figurka představuje roztomilého skřítka vyrobeného z magneziové keramiky. Jeho bílé vousy a špičatá šedá čepice imitující kámen s ozdobnými barevnými oblázky dodávají postavičce jedinečný a hravý vzhled. V ruce drží mochomůrku, jako by se zrovna chtěl pochlubit svým úlovkem. Jediným viditelným prvkem z obličeje je jeho nos, což dodává této figurce humorný a tajemný výraz. Tato postavička skřítka je nádherným doplňkem pro vaši zahradu, terasu nebo interiér a určitě přiláká pozornost všech, kdo ji uvidí. Je to malý kousek magie, který přinese do vašeho prostoru radost a pohádkovou atmosféru.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 1250.0000 kg |
| Hmotnost | 1250.0000 kg |
| Rozměry | 18x33x14 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 33.0000 cm |
| Hloubka | 14.0000 cm |
| Druh | Skřítek |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Vícebarevná |