| Označení: | ALA3453 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 519 Kč 577Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
32x17x25 cm
Obal na květiny z magneziové keramiky v podobě želvy s barevnými oblázky bude originální ozdobou pro oživení vaší zahrady, terasy případně interiéru. Povrch připomíná částečně vyleštěný šedý kámen, který je vyzdoben právě barevnými kamínky. Roztomilý zvířecí motiv obohatí váš prostor o elegantní dekorativní prvek s možností výsadby rostlin. Jen si představte tu krásu, kdy ji budou zdobit nádherné květiny a společně budou tvořit neodolatelný harmonický celek. Stačí už jen vybrat místo, kde bude vystavena na obdiv všem pozorovatelům a vám bude činit radost a potěšení.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 1660.0000 kg |
| Hmotnost | 1660.0000 kg |
| Rozměry | 32x17x25 cm |
| Šířka | 32.0000 cm |
| Výška | 17.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Šedá |