| Označení: | ALA3447 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 591 Kč 657Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x28x21 cm
Obal na květiny ve tvaru sovy, vyrobený z magnesia a zdobený barevnými kamínky, přináší příjemný barevný akcent do vaší zahrady nebo interiéru. Jemné detaily a zajímavá struktura dodávají sově přívětivý vzhled, který krásně oživí vaše oblíbené rostliny.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 2250.0000 kg |
| Rozměry | 25x28x21 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 28.0000 cm |
| Hloubka | 21.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Šedá |