| Označení: | ALA3449 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 645 Kč 717Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
34x27x23 cm
Obal na květiny z magneziové keramiky v podobě ptáčka s barevnými oblázky bude originální ozdobou pro oživení vaší zahrady, terasy případně interiéru. Povrch připomíná vyleštěný šedý kámen, který je vyzdoben právě barevnými kamínky. Svým provedením se bude hodit prakticky na jakékoli volné místo, kde se vám bude nejvíc líbit. Roztomilý zvířecí motiv obohatí váš prostor o elegantní dekorativní prvek s možností výsadby rostlin. Jen si představte tu krásu, kdy jej budou zdobit nádherné květiny a společně budou tvořit neodolatelný harmonický celek. Stačí už jen vybrat místo, kde bude vystaven na obdiv všem pozorovatelům a vám bude činit radost a potěšení.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 1830.0000 kg |
| Rozměry | 34x27x23 cm |
| Šířka | 34.0000 cm |
| Výška | 27.0000 cm |
| Hloubka | 23.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Šedá |