| Označení: | ALA3451 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 537 Kč 597Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
28x21x20 cm
Šedý obal na květiny ve tvaru šneka, zdobený barevnými kamínky, je ideálním oživením pro váš prostor. Vyrobený z magnesia, působí přirozeně a díky roztomilému čumáčku vykouzlí úsměv na tváři každému, kdo ho uvidí.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 1500.0000 kg |
| Rozměry | 28x21x20 cm |
| Šířka | 28.0000 cm |
| Výška | 21.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Šedá |