| Označení: | UBR093-1 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 285 Kč 317Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45x15x45 cm
Vytvořte ve svém domově kouzelnou vánoční atmosféru s tímto sametovým polštářem s výplní. Polštář o rozměrech 45 x 45 cm je vyroben ze 100% polyesteru a zaručuje měkkost a pohodlí. Vzor s jeleny, stromky a vločkami v červeno-zelených barvách na bílém pozadí, dodávají polštáři tradiční sváteční vzhled. Červené okraje podtrhují vánoční motiv a dělají z polštáře dokonalý doplněk pro vaše pohodlí a zkrášlení interiéru.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Rozměry | 45x15x45 cm |
| Šířka | 45.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 45.0000 cm |
| Druh | Polštář |
| Sezóna | Vánoce |
| Upozornění | Výplň: nepratelná |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Barva | Bílá |