| Označení: | ALA902 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 339 Kč 679Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x31x14 cm
Lucerna obsahuje malou čajovou svíčku.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 1000.0000 kg |
| Hmotnost | 1000.0000 kg |
| Rozměry | 18x31x14 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 31.0000 cm |
| Hloubka | 14.0000 cm |
| Druh | Trpaslík |
| Sezóna | Zahrada |
| Upozornění | Chraňte před mrazem a sněhem! |
| Hmotnost - netto | 1.0000 kg |
| Funkce | Na svíčku |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Vícebarevná |