| Označení: | ALA2098 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 537 Kč 597Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x33x13 cm
Pokud pro svou zahradu hledáte nevšední a jedinečnou dekoraci, v tom případě bude právě trpaslík z keramiky skvělou volbou. Postavička má zcela zakrytý obličej špičatou čepicí a je ji vidět pouze bambulatý nos a bílé vousy. V rukou má kbelík, jako by se zrovna chystal udělat nějakou práci na zahrádce. Trpaslíka nabízíme ve dvou barevných variantách, a to bud v béžovém nebo zeleném oblečku.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 738.0000 kg |
| Rozměry | 18x33x13 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 33.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Druh | Skřítek |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Vícebarevná |