| Označení: | ALA2101 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 411 Kč 457Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x23x11 cm
Figurky skřítků z polyresinu mají zcela unikátní vzhled s huňatými vousy a špičatými čepicemi, které imitují spletené proutí. Každý z nich přináší do vašeho exteriéru jedinečný výraz a přirozený půvab. Tyto dvě postavičky jsou jako z pohádky a budou centrem pozornosti ve vaší zahradě. Jeden z nich drží květinu a druhý skřítek má v ruce mochomůrku, což přináší do zahrady nádech lesní svěžesti a romantiky. Tyto dekorace jsou nejen krásným ozdobným prvkem, ale také výrazným doplňkem, který dodá vaší zahradě jedinečný charakter.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 567.0000 kg |
| Rozměry | 16x23x11 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 23.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Druh | Skřítek |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Vícebarevná |