| Označení: | ANE9642 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 124 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x14x6 cm
Oživte svou zahradu, nebo jiný vhodný prostor našimi malebnými skřítky. Tyto figurky, vyrobené z magneziové keramiky, představují dva různé druhy skřítků v barvách podzimu, červeném a zeleném oblečení, a mají čepky imitující dřevěnou kůru. Vypadají, jako by se zrovna vrátili z procházky po lesích a loukách. Jeden z těchto skřítků drží v ruce červenou mochomůrku, druhý zase svazek žlutých květin, což dodává jejich postavám na jedinečnosti. Tyto dekorace jsou dokonalým způsobem, jak přinést do vaší zahrady svěží prvek, který prostor dokonale rozveselí. S jejich výrazným designem a pestrými barvami budou tito skřítkové nepřehlédnutelnými ozdobami.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Rozměry | 6x14x6 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 14.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Druh | Skřítek |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Vícebarevná |