| Označení: | KEO056 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 429 Kč 477Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x10x30 cm
Veselé zahradní dekorace v podobě trpaslíků z polyresinu přináší do vaší zahrady hravou atmosféru. Jeden trpaslík si hrdě nese košík plný hub, druhý má sekeru – oba v pestrobarevném provedení. Mix 2 druhů skvěle oživí záhony, altánek nebo terasu a dodá vašemu exteriéru hravý nádech.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 600.0000 kg |
| Hmotnost | 600.0000 kg |
| Rozměry | 13x10x30 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Druh | Trpaslík |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Vícebarevná |