| Označení: | ALA893 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 179 Kč 349Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x27x11 cm
Pokud pro svou zahradu hledáte nevšední a jedinečnou dekoraci, v tom případě bude právě trpaslík z keramiky skvělou volbou. Postavička má zcela zakrytý obličej špičatou čepicí a je ji vidět pouze bambulatý nos a bílé vousy. V rukou má kbelík, jako by se zrovna chystal udělat nějakou práci na zahrádce. Trpaslíka nabízíme ve dvou barevných variantách, a to bud v béžovém nebo zeleném oblečku.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 690.0000 kg |
| Hmotnost | 690.0000 kg |
| Rozměry | 12x27x11 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 27.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Druh | Trpaslík |
| Sezóna | Zahrada |
| Upozornění | Chraňte před mrazem a sněhem! |
| Hmotnost - netto | 1.0000 kg |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 16.0000 |
| Barva | Vícebarevná |