| Označení: | KEO055 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 321 Kč 357Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x11x25 cm
Tato trojice zahradních trpaslíků z polyresinu je veselým a barevným doplňkem, který rozzáří vaši zahradu. Každý trpaslík má svůj nástroj – jeden konvičku, druhý lopatu a třetí kladivo. Mix 3 druhů přináší do vašeho zahradního prostoru hravou atmosféru, která vás nikdy neomrzí. Skvělé pro ozdobu záhonů, teras nebo různých dalších zákoutí.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 440.0000 kg |
| Hmotnost | 440.0000 kg |
| Rozměry | 12x11x25 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Druh | Trpaslík |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Vícebarevná |