| Označení: | ALA1814 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 314 Kč 349Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x17x15 cm
Zahradní dekorace v podobě dvojice hub z polyresinu bude skvělou volbou pro vytvoření nádherného lesního zákoutí. Tato houba svým vzhledem připomíná dekoraci vyrobenou ze dřeva a větviček v béžovo-hnědých odstínech. Klobouky jsou vytvořeny jakoby z poskládaných kousků nasekaných dřívek.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 380.0000 kg |
| Hmotnost | 380.0000 kg |
| Rozměry | 17x17x15 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 17.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Hnědá |