| Označení: | ALA1813-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x9x9 cm
Zahradní dekorace v podobě houby z polyresinu bude skvělou volbou pro vytvoření nádherného lesního zákoutí. Tato houba svým vzhledem připomíná dekoraci vyrobenou ze dřeva a větviček v béžovo-hnědých odstínech. Klobouk je vytvořen jakoby z poskládaných kousků nasekaných dřívek.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Rozměry | 10x9x9 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 9.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Hnědá |